Fan van PEC ZWOLLE
Nieuws

Zaterdagmiddag FC Utrecht - PEC Zwolle

Na de overwinning in de IJsselderby vertrekt de spelersbus van PEC Zwolle zaterdagmiddag richting Utrecht voor het duel tegen FC Utrecht. Ter voorbereiding op deze wedstrijd traint het team van Dennis van der Ree en Maikel van der Werff op de hieronder vermelde momenten.

Woensdag 21 oktober
11.00 uur Training (Sportcampus De Pelikaan)
14.00 uur Training (Intern)

Donderdag 22 oktober
11.00 uur Training (Besloten)
14.00 uur Training (Intern)

Vrijdag 23 oktober
11.00 uur Training (Besloten)
14.00 uur Training (Intern)

Zaterdag 24 oktober
16.30 uur FC Utrecht - PEC Zwolle

Zondag 25 oktober
Vrij

Trainingslocaties
Het is mogelijk om trainingen van de eerste selectie te bezoeken. Er wordt getraind op de velden van Sportcampus De Pelikaan.

Interne training
Een interne training vindt plaats in het MAC3PARK stadion. Bijvoorbeeld een sessie in het krachthonk en is logischerwijs niet te bezoeken.

Besloten training
Om zo goed mogelijk aan de start van de competitiewedstrijd te verschijnen, kan er besloten worden getraind. Dit zal altijd in het trainingsschema worden aangegeven. Deze oefensessies zijn om voetbaltactische redenen niet toegankelijk voor publiek en pers.