Fan van PEC ZWOLLE
Nieuws

PEC Zwolle Vrouwen versterken zich

De Vrouwen van PEC Zwolle hebben zich versterkt met de 18 jarig Lyanne Iedema. Ze komt over van de SC Heerenveen Vrouwen.
Screenshot_20250704_212204_Instagram

De Friese buitenspeelster, die tot vlak voor het EK nog onderdeel uitmaakte van de selectie van Oranje O19 en ook al diverse nationale jeugdteams doorliep, debuteerde in het seizoen 2022-2023 en heeft inmiddels al 50 wedstrijden achter haar naam staan op het hoogste niveau.

Screenshot_20250704_212212_Instagram

Lyanne Iedema: ,,Ik heb heel veel zin om komend seizoen voor PEC Zwolle Vrouwen uit te komen. De club staat er goed op in Nederland en het verhaal wat mij is verteld is ook veelbelovend en past bij mijn persoonlijke ambities.”

Screenshot_20250704_212200_Instagram

Mariska Kogelman, manager PEC Zwolle Vrouwen, reageert op de komst van Iedema: ,,Lyanne is talentvolle, creatieve linksbenige buitenspeelster die al geruime tijd bij ons op de radar stond. We zijn blij dat het gelukt is Lyanne naar Zwolle te halen.”